יום שני 22 דצמבר 2014 כניסה לMoodle הוסף למועדפים   קבע כדף בית   כניסה למערכת  
מזל טוב, ליום הולדתכם :-)

גלידר סידני ט 3 1/9 • בובר סמואל י 1 1/9 • חמו אלינגטון שי יג 4 2/9 • מנסור מג'יד י 2 3/9 • שבצ'וק שרון י 1 3/9 • קוגוסוב דניאל ט 4 4/9 • רובינשטיין דניאל י 3 4/9 • חמרסקי ולדי יא 3 4/9 • ברגר הגר יא 7 4/9 • פייטלוביץ שי י 6 5/9 • בדרייה עמיר י 8 5/9 • סדוקובסקי אלי יא 6 5/9 • גליידנקו ארטיום יא 5 5/9 • קובליק רינת יג 1 5/9 • וקס עדי יג 2 5/9 • מייקלר תומר ט 6 6/9 • קוזלוב דניאל י 6 6/9 • זאבי יניב יא 7 6/9 • קוליקוב מיכל יג 1 7/9 • גולדשטיין מתי ט 2 8/9 • זילברמן לאון י 2 8/9 • זיסמן מתן יג 1 8/9 • תרזה אמיר יג 5 8/9 • חלבי אייל י 1 9/9 • אייזנשטוק אניטה ט 6 9/9 • בלינסקי ניקולאי י 5 9/9 • ג'מבר אורפז יב 2 9/9 • פרודניוק ילנה יב 4 9/9 • גבריאל מאור יג 2 9/9 • קריד עידו יא 5 10/9 • ונז'יק איתן יב 4 10/9 • אייזנשטט אוסקר יב 4 11/9 • קרישטל איתי יג 2 11/9 • ניסימוב שמעון יד 1 11/9 • ג'בור שאדי יד 1 11/9 • איזיק יונתן ט 5 12/9 • קוסינובה אליזבטה י 8 12/9 • דניסוב בן י 6 12/9 • ממיסשוילי ארתור יא 2 12/9 • מרדו שניר יא 6 12/9 • רזניק יובל יא 4 12/9 • בוקלר יעקב יא 7 12/9 • סקילי אור יג 3 12/9 • דהן יובל ט 6 13/9 • מיכאלוב אורן יא 6 13/9 • חרפוב מרק יא 7 14/9 • סאצ'בסקי עידן רפאל יב 5 14/9 • רצון אופק יג 5 15/9 • וליקי איוון יג 2 15/9 • חלבי שריף י 3 16/9 • חלבי רפיק י 3 16/9 • גלבצקי גלב י 1 16/9 • שלח איתי י 2 16/9 • שיפניידל סתיו יא 6 16/9 • מיסקוב ארתור יד 3 16/9 • יאשין ענת ט 2 17/9 • בולשקוב ניקיטה י 6 18/9 • סאלאמה כנאן י 1 18/9 • מינדיס נירה יד 3 18/9 • שוורצמן דניאל י 7 19/9 • אבו חמד מוהנאד יג 2 19/9 • פאליי אילנה יג 2 19/9 • אולן יאן י 4 20/9 • זולדן לירן יג 3 20/9 • רוט בר יג 4 20/9 • הרוש נתנאל-מס יד 3 20/9 • וואהבי סלמאן י 1 21/9 • צ'וגונוב דניאל יא 2 21/9 • אטינגר ליאל י 4 22/9 • גרינברג אילנה י 7 22/9 • רייך תום יב 4 22/9 • ינקו עידו יב 3 22/9 • דהן לוטם ט 6 23/9 • בריהון מריטו ט 6 24/9 • סמיונוב דניאל ט 3 24/9 • גואטה עדן יא 3 24/9 • מילניץ מרים יא 3 24/9 • טיטוב אינה יב 3 24/9 • קפלונוב ולדיסלב יד 2 24/9 • דנילוב אייל ט 3 25/9 • סבוסקי יניב יא 2 25/9 • מושינסקי איליה יא 1 25/9 • רצ'ינסקי ניקול יא 5 25/9 • קרפונוב דניס יג 3 25/9 • שוסט אריאל ט 4 27/9 • דגש מרואן יד 3 27/9 • מישקין נתנאל יד 2 27/9 • מלכה ניסן י 1 28/9 • בלוך מתן יא 2 28/9 • אולן זאב יא 5 28/9 • מטיס שחף י 8 29/9 • טפר מיכאל יב 6 29/9 • וסרמן פליקס יב 7 29/9 • פרצובסקי ניק ט 3 30/9 • קונסטנטין עדן יב 5 30/9 • בן-חיים ליאל יד 3 30/9 • בניסטי בר יא 1 1/10 • נייברג ילנה יב 3 1/10 • דותן יקיר יב 4 2/10 • שבלין סרגיי יב 3 2/10 • פטרנקו אלכסנדרה יב 2 2/10 • שבקוב יבגני ט 2 3/10 • דריז דיויד יא 4 3/10 • פרץ עומרי יא 3 3/10 • נובק אלי ט 6 4/10 • וקנין שלי יג 2 4/10 • סעדה גילאור יב 1 5/10 • נסימוב רונן י 8 6/10 • ללייב גיא י 6 6/10 • יוסף ירדן יא 4 6/10 • ויזל ליעד יג 3 6/10 • איגנטצ'וק דוד יב 5 7/10 • סבוסקי נופר יד 1 8/10 • זפרן יניב י 5 9/10 • שפטיבאין מיראל י 6 9/10 • לפשין ולדיסלב יד 1 9/10 • ממו דניאלה יג 2 10/10 • וקנין שיר יב 5 10/10 • פרג'י בועז יב 2 10/10 • ברוק מתן ט 6 12/10 • לרנר אביב יב 4 12/10 • אליה עידן י 5 13/10 • אבו חמד סעד י 3 13/10 • אבו חמד יוסף י 8 13/10 • בן שושן עדן י 7 13/10 • גרצי'ן בוגדנה יב 5 13/10 • סרברניקוב דנה ט 3 14/10 • אבוטבול חי יג 2 14/10 • אמוסין ליאור ט 5 15/10 • טוגר לינוי יא 4 15/10 • קייביץ' גיא יא 4 15/10 • סקודרנוב יוליה יב 7 15/10 • ורסנו בן ט 5 16/10 • שלמייב יעל יא 4 17/10 • זגורוייקו אלכס יא 7 17/10 • רדנסקי ניר יג 4 18/10 • קוטמן דניס יב 5 19/10 • אבו סמרה איימן י 7 20/10 • באולין יוליה יב 4 20/10 • יוסופוב סלבי יא 4 21/10 • בלייב קארינה י 4 21/10 • קולטון ריטה יג 1 21/10 • רומר יובל יג 4 21/10 • קיסילביץ' יונתן יג 2 22/10 • נבואני מדיין יא 2 23/10 • עמר רוני יד 3 23/10 • שם-טוב בר יא 7 24/10 • פרסידסקי אמיל יב 4 24/10 • ז'יבירוב אלכסנדר יב 4 25/10 • קסלמן טל י 8 26/10 • והבי אדהם י 7 26/10 • קושלין ליאור י 3 26/10 • קאסו אושרי י 2 26/10 • אבלמן אלי י 2 26/10 • ג'רנוב יאן י 1 27/10 • יודקוביץ איתי יא 3 27/10 • ניסנוב דיאנה י 6 28/10 • שרביט יוסי י 3 28/10 • ויסמן ענת י 8 28/10 • בורודה ויטלי יא 1 28/10 • אברהם רועי יג 5 28/10 • מרמור יאנה יא 6 29/10 • אנטין משה יד 3 29/10 • וסולי רועי ט 5 30/10 • זינו אור יד 3 30/10 • מזרחי יוסף- שי ט 6 31/10 • זורין אלכס יב 1 31/10 • דהן סתיו יב 2 1/11 • דובוביק דניאל ט 4 2/11 • דביר טל ט 1 2/11 • גבר עדי י 6 2/11 • ארנזון ספיר יא 6 2/11 • פאוקמן מריאל יא 7 2/11 • דגש נג'ים יד 3 2/11 • יורובסקי דניאל יג 2 2/11 • איליגויב יובל יא 3 3/11 • לוי שהם יג 5 3/11 • פרל שרון יב 6 4/11 • דביר טירן יד 2 4/11 • שדה עדן י 8 5/11 • בוריק דיאנה יא 7 5/11 • ידידיה לירון יב 3 5/11 • ברדיצ'בסקי אביטל יג 1 5/11 • בלום איליה י 7 6/11 • שטיין מיכאל חי י 8 6/11 • פולישקוביץ אולגה יב 2 6/11 • קדוש עמית יד 2 6/11 • טורייסקי דניאל י 5 8/11 • נוטס שחר יד 3 8/11 • סולומון בתחן יב 3 9/11 • מנגיסטו חן יב 6 9/11 • טשליק סלבה יג 1 9/11 • כהן שובל ט 5 10/11 • ציגלמן דניאל יב 5 10/11 • רצ'ינסקי אילונה יב 5 10/11 • טישקוב ליליה ט 5 11/11 • טיטוב גרמן יא 6 11/11 • שטפלר אורי ט 1 12/11 • בדרק יסמין יא 2 12/11 • פולונסקי רינת יא 6 12/11 • פיאטיגורסקי יאן י 4 12/11 • קניאזב סיניה יב 7 13/11 • קבצ'וק מריה ט 5 14/11 • גרושקו ונימין ט 3 14/11 • מזרחי דביר יב 4 14/11 • פרטונוב אילן יא 5 14/11 • בנדלה בר יג 3 14/11 • דולינקה אנדריי יג 1 14/11 • אסולין אושר י 5 15/11 • בונפיל סוזן י 3 16/11 • אלתרסין מתן י 8 16/11 • אברהם אושרי יא 5 16/11 • שפיר ג'וניק י 7 17/11 • סלומון שני אביגיל י 8 18/11 • זיולקובסקי אריאל י 6 18/11 • טרגובוב ריטה ט 6 18/11 • קוגן אריק יא 3 18/11 • דהן אבנר יא 4 19/11 • מלמד רוסלן י 2 19/11 • סבינריוב אנגלינה יב 3 19/11 • חדד קסם יג 5 19/11 • דירצו סן יג 2 19/11 • ונקה יהושע יד 1 19/11 • קלישקין רוני יד 2 20/11 • שמאי נאור י 2 21/11 • חייפץ ילנה יא 2 21/11 • קרדנוב דניאל ט 6 22/11 • צפיר דין י 3 22/11 • אזולאי דוד נועם יא 4 22/11 • סמירנוב אלכסנדרה יב 5 22/11 • קורצ'יק מרינה יב 3 22/11 • משה אסתי י 7 23/11 • קונון מיכל יג 1 23/11 • רובין טם יג 5 23/11 • סונינו סתיו יא 2 25/11 • שבגר סיימון י 7 25/11 • זינגר ארז יב 7 25/11 • בלוק ליאור י 4 26/11 • לזר אופק יב 1 26/11 • אוחיון יונתן יא 6 26/11 • וייסמן פליקס יג 4 26/11 • בריילובסקי יקטרינה יד 3 29/11 • גודין דניאל י 8 30/11 • זנאצ'ו אמלוורק יא 1 30/11 •

מערכת, שינויים, אירועים ומבחנים  מערכת, שינויים, אירועים ומבחנים
כיתה   מערכת שעות   מערכת שינויים   שינויים   מבחנים   אירועים    
מעודכן ל: 19.12.2014, שעה: 16:03, מסך: A12744
הודעות הנהלה  הודעות הנהלה
לוח אירועי בית ספר  לוח אירועי בית ספר
ימים פתוחים לסיור והרשמה  ימים פתוחים לסיור והרשמה
הרשמה לבית הספר -

 

ימים פתוחים להרשמה

 

26/02/15 15:00-18:00

 

19/03/15 15:00-18:00

 

23/04/15 09:00-14:00

 

21/06/15 15:00-18:00

 

ימי מיון

 

4-5/3/2015

 

29-30/3/2015

 

 28-29/6/2015